Windows Ürün Anahtarı Güncelleştirme Aracı Türkçe

Microsoft, yasadışı lisans anahtarı kullanan Windows kullanıcılarının kullandıkları ürün anahtarını, yeni satın aldıkları ürüne ait yasal lisans anahtarı ile değiştirebilmelerini sağlayan ücretsiz bir aracı indirmeye sundu. Microsoft aracı, yasadışı bir Windows sürümünü yeni yükleme yapmadan yasal bir sürüme dönüştürme olasılığı sunuyor.

Microsoft’un yeni ürün anahtarı güncelleme aracının Windows XP sürümü için buraya tıklayabilirsiniz.

Ürün anahtarınızı güncelleştirmek için şu adımları izleyin:

  İstendiğinde Çalıştır‘ı seçin.

  Aracı çalıştırın

  İstendiğinde COA’nızda bulunan ürün anahtarını girin ve güncelleştirmeyi başlatmak için İleri‘yi tıklatın.

  Ürün Anahtarı'nı girin

  Güncelleştirme işlemi tamamlandığında, bilgisayarınızı yeniden başlatmak için Son‘u tıklatın. Bilgisayarınız yeniden başladığında ürün anahtarı, COA ürün anahtarı ile eşleşecektir. Bu araç ürün anahtarınızı COA ürün anahtarı ile eşleştiremezse Microsoft Destek‘e başvurun.

  Bilgisayarı yeniden başlatın

  Ürün anahtarınızı güncelleştirdikten sonra, Windows’u etkinleştirmeniz gerekir. Windows etkinleştirildikten sonra, http://www.Microsoft.com/genuine adresine gidip Windows’u Doğrula‘yı tıklatarak Windows kopyanızın orijinal olduğunu doğrulayabilirsiniz. (Kaynak gununipucu)

Bu yazı Pratik Bilgiler kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Windows Ürün Anahtarı Güncelleştirme Aracı Türkçe için 10 cevap

 1. lokman der ki:

  slm
  arkadaşlar benim xp orjinal idi ancak etkinleştirme (doğrulama) yapamıyorum artık lisans sı dolmuş sanırım biraz çok format attım pc 3 senelik xp de tabi etkinleştirme sorununu aşmak istiyorum bi yardımcı olurmusunuz??? şimdiden tşkler..

 2. EgitimTUBE der ki:

  Merhaba xp şifresi orjinal ise süresi dolmaz. ancak üsdeki programı deneyerek orjinal xp lisansını girersen xp orjinal olarak kullanabilirsin

 3. asll der ki:

  eklentiyi ben neden indiremiyorum explorer 7 veya 8 i kurayım dedim indirdim xp mi orjinalleştirdim önce kuramdım ama uğraşırken kurdum fakat türkçe değildi türkçesini aradım buldum indiremedim defalarca denedim daha sonra explorer i kaldırdım şimdi ise doğrulamayı geçemiyorum xp mi defalarca malum yöntemlerele orjinalleştirmeme rağmen microsoft un doğrulamasını geçemiyorum sizinkini deneyeyim dedim ondanda bağlantı hatası alıyorum linkmi kırık acaba

 4. mustafa der ki:

  slm ya bn de güncelleştirme yapcam ama şifre istio bilen varsa atsınnn****

 5. ferda der ki:

  ya bndede aynısı wr nolur yardım edin yaaaaaaaa

 6. cas der ki:

  yardım isteyen ler bu msn den sorabilir ler ne olursa olsun cantopuz_52@hotmail.com

 7. mirza han der ki:

  ya bu şifre istiyo bilen ne olr yardm etsn

 8. ömer der ki:

  bu programla 3 4 bilgisayara orjinal key girdim ama birtane bilgisaara girerken ekranda updated your computer vs vs .. bunu gibi bişilerr yazıyorr neden yapar yardımcı olur musunuzz…

 9. HALİL der ki:

  ya bende internet yok bu porgramı kulllanıp güncelleştiricem ama microsoftun sitesinden onaylayamayacam nasıl olcak ?

 10. hakan kaplan der ki:

  windows 7 yapı7601 bu windows orjinal degil kopyası diyor nasıl orjinal yapa bilirim

Bir Cevap Yazın