SolidWorks 2010, Esprit Mold V9, Esprit CAM 2010 Eğitim DVD’si

Ücretsiz! Yenasoft 2010 Eğitim DVD’si çıktı!3
Yenasoft’tan ücretsiz eğitim DVD’si

3 Eşsiz Eğitim Yenasoft’tan sizler için ücretsiz SolidWorks 2010, Esprit Mold V9 (Auton), Esprit CAM 2010 Eğitim DVD’si adresinize gelecek!

SolidWorks, Esprit CAM ve Esprit Mold (Auton) eğitimlerinden oluşan DVD, Yenasoft Yazılım’ın tecrübeli ve sertifikalı eğitim uzmanları tarafından hazırlandı. Bu üç programın da tüm detayları ile anlatıldığı DVD’ye sahip olmak için www.yenasoft.com sitesine girip eğitim DVD’si formunu doldurmanız yeterli.

SolidWorks 2010, Esprit Mold V9 (Auton), Esprit CAM 2010 Eğitim DVD’sinin İçinde Neler Var?

SolidWorks 2010 Eğitimi (Yeni Türkçe Arayüz)
SolidWorks Simulation & Enterprise PDM & 3DVIA Composer 2010 Yenilikleri
Esprit Mold V9 (Auton) Eğitimi
Esprit CAM 2010 Eğitimi
VisualMILL for SolidWorks Eğitimi

Solidworks

SolidWorks Hakkında
SolidWorks, mekanik tasarıma ilave olarak mühendislere, tasarımcılara ve diğer yaratıcı profesyonellere dünyanın en harika ürünlerini tasarlamak için ihtiyaç duyduğu birçok aracı ve yazılımı hizmete sunmuştur. SolidWorks, tasarımlarınızı üç boyuta taşır. Böylece rakiplerinizin bir adım önüne geçmiş olursunuz. İki boyutlu tasarımda hayal gücünüzü zorlarken SolidWorks’un 3 boyutlu tasarım araçları ile zaman kazanırsınız.
Mekanik tasarımının yanında ürün yelpazesinde, imalattan önce tasarımlarınızı test etmek ve prototip sayısını düşürmek için simülasyon (analiz) yazılımları, verilerinizi yönetmek (revizyon kontrolü ve ortak alanda çalışma) için ürün veri yönetimi (PDM /Product Data Management) yazılımları ve dokümantasyon sürecini daha düşük maliyetlerle yönetmek için ürün dokümantasyon (3Dvia Composer) yazılımları bulundurmaktadır. Bunların yanında daha iyi çözümler üretmek için her geçen gün ürün yelpazesini artırmaktadır.

SolidWorks 2010 yeniliklerinin başlıkları aşağıdaki gibidir.
SolidWorks SustainabilityXpress, Teknik Resimde Hızlı Ölçülendirme, Montaj Ortamında Geliştirilmiş Aynalama, Saç Parça Tasarımları için Çoklu – Gövde Desteği, Kullanıcı Arayüzünde Geliştirme (Mouse Gesture), Saç Parçaların DXF/DWG Kaydedilmesinde Geliştirme, Konfigürasyon Yayımcısı, Hareket Simülasyonları – Tasarım Etüdleri, SolidWorks Enterprise PDM, 3DVIA Composer-SolidWorks Konfigürasyon Desteği

Esprit

Esprit, yeni versiyonunda kullanıcılarını yepyeni bir “İşleme Teknolojisi Arayüzü” ile karşılamaktadır. Bu versiyon ile Esprit’in içerisine Auton’un (Esprit Mold) işleme yeteneklerinin tamamı eklenmiştir. Bu sayede, yüksek hızda kalıp işleme ve 5 eksen devamlı işleme konularında teknoloji olarak en üst seviyeye çıkmıştır. Esprit, çok iyi olduğu tornalama, tel erezyon ve çok eksenli işlemelerdeki becerileri ile pazardaki tüm yelpazeye aynı kalitede G Kod üretecek hale gelmiştir.
Bugün Tel Erozyon piyasasında satılan birçok tezgahla beraber Esprit yazılımı önerilmektedir. Bazı tezgahların kontrol ünitesi içine gömülü biçimde gelmekte, bu konuda da Esprit sürekli gelişmektedir. Esprit içinde, tezgah teknolojilerini ve kesim şartlarını belirleyebilme, ileri düzey operasyon sıralamaları gibi birçok özellik yenilenmiştir. Yeni olarak 4 eksen çürütme ve divizörde sarmal veya indekslemeli çalışma desteği eklenmiştir. Bu da özellikle kuyumculuk ve medikal sektöründe tel erezyonda divizör kullananlara çok fayda sağlayacaktır.
DP teknoloji, Siemens PLM ile anlaşmasını uzatarak SolidWorks’ün de diğer tasarım programlarının da kullanıp tercih ettiği parasolid tabanıyla sorunsuz ve kayıpsız çalışabilmektedir.

ÜCRETSİZ Yenasoft Eğitim DVD’si ile SolidWorks, Esprit & Auton programlarınının tüm konularını A’ dan Z’ ye öğrenmek çok kolay olacak. Örnekler ile desteklenen anlatımlar ile fark yaratmak için Yenasoft’u takip edin ve Yenasoft Eğitim DVD’sine sahip olun.

Bu yazı Görsel Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

SolidWorks 2010, Esprit Mold V9, Esprit CAM 2010 Eğitim DVD’si için 1 cevap

  1. engin sezer der ki:

    merhabalar ben auton kullanıcısıyım amacım programı unutmamak program satın almak istiyorum sadece evde kullanmak için . evde kullanmak için program satın alma şansım warmı teşekkürler iyi çalışmalar.. numaram 5436056127

Bir Cevap Yazın